O nas

Witamy na naszej stronie Drogi Kliencie, stronie stworzonej specjalnie dla Twoich potrzeb.

Jeżeli jesteś Właścicielem nieruchomości dla Ciebie przygotujemy ją do sprzedaży, pomożemy w przygotowaniu dokumentów, doradzimy jak zwiększyć jej atrakcyjność, pomożemy w prowadzeniu negocjacji, wyszukamy zainteresowanych jej zakupem lub wynajmem i przeprowadzimy transakcję.

Jeżeli jesteś Poszukującym Klientem pomożemy Tobie sprawdzić Twoje możliwości zakupu lub najmu nieruchomości, pomożemy w przeprowadzeniu negocjacji, uzyskaniu potrzebnych dokumentów, wyszukaniu najkorzystniejszego kredytu, znalezieniu właściwej nieruchomości, a w końcu sfinalizowaniu transakcji.

Jesteśmy i pracujemy dla Ciebie -z nami oszczędzisz swój czas, zyskujesz również pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Nie pracujemy sztampowo, chcemy Ciebie Drogi Kliencie traktować indywidualnie, chcemy poznać Twoje potrzeby i dostosować je do naszych działań. Wystarczy do nas zadzwonić, a my dojedziemy do Ciebie, będzie nam również miło zaprosić Ciebie do siedziby naszego biura w Zielonej Górze, przy Placu Pocztowym 15.

Współpracę z Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z art.180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY